V začetku februarja smo v šolski knjižnici izvedli inventuro, zato je bilo delovanje v tem času nekoliko okrnjeno.
Tudi v februarju smo izvedli pravljično uro na matični šoli in podružnici. Udeleženci so tudi ustvarjali spomladanske motive.
Ob svetovnem dnevu materinščine smo z 8. razredi izvedli KIZ – ure in se pogovarjali o pomenu materinščine in drugih jezikov. Učenci so tudi ustvarili plakate na to temo in jih razstavili na oglasni deski.
Učenci 7. razredov so v sklopu projekta Rastem s knjigo obiskali splošno knjižnico v Ormožu in v dar prejeli knjigo Modri otok.
Ob svetovnem dnevu poezije 21. marca je knjižnica pripravila več dejavnosti, branje poezije skupinsko in posamično, pogovor o pomenu poezije, v 2. razredu smo še posebej predstavili slovenske pesnike in pesnice. Pripravili pa smo tudi delavnice kreativnega pisanja pesmi. Pesmi je nastalo več, najboljše med njimi in rahlo lektorirane s strani knjižničarke objavljamo TUKAJ.

Slikovni utrinki naših dogodkov pa so TUKAJ.

Ves čas pa knjižnica sodeluje z oddelki podaljšanega bivanja, kjer skupaj spodbujamo branje.