Spoštovani starši!

Na podlagi okrožnice Ministrstva za izobraževanje znanost in šport vas obveščamo, da je od ponedeljka, 16. 3. 2020 dalje šola zaradi izvajanja ukrepov za
preprečevanje širjenja korona virusa do preklica zaprta za učence.
Pouk bo od ponedeljka, 16. 3. 2020, naprej potekal na daljavo preko spletne učilnice, v katero bodo strokovni delavci naložili naloge in ostala navodila za delo učencev. Za vse starše smo pripravili navodila za uporabo spletne učilnice, ki se nahajajo na spletni strani šole pod zavihkom “za starše”. Na spletni strani šole bodo v zavihku “za starše” tudi elektronski naslovi vseh strokovnih delavcev za vaša vprašanja. Ob vzpostavitvi pouka na daljavo vas prosimo za potrpežljivost in razumevanje. Razumeti morate, da imamo na šoli zelo malo informacij in da se vsi skupaj s takšno situacijo ter izrednimi razmerami srečujemo prvič. A skupaj nam bo s sodelovanjem, potrpežljivostjo in solidarnostjo zagotovo uspelo.

Prosimo vas, da redno spremljate našo spletno stran, kjer vas bomo seznanjali z vsemi potrebnimi informacijami.

Ravnatelj: Stanislav Bezjak, OSTANITE ZDRAVI!