Na osnovi sklepa vlade RS z dne, 29. 4. 2020, se postopoma odpravljajo tudi omejitve na področju šolstva. V ponedeljek, 25. 5. 2020, se v šole vračajo učenci in učenke devetih razredov.

OBVESTILO STARŠEM

Pred vstopom v šolo, vas prosimo, da izpolnite priloženo izjavo in jo vrnete na elektronski naslov tejavernik4@gmail.com ali prinesite osebno v tajništvo OŠ Velika Nedelja do petka, 22. maja 2020, do 15.00.  Če izjave ne morete natisniti, lahko v tajništvu šole dvignete natisnjeno izjavo.

Izjava staršev pred vstopom otroka v šolo

Urnik za učence devetih razredov:06-urnik-9-r-25-5-dalje

Ukrepi za preprečevanje virusa:
Obveščamo vas, da je ob ponovnem zagonu pouka tveganje za prenos okužbe z virusom SARS-CoV-2 večje. Temu ustrezno  zaščitite svoje morebitne starejše ali imunsko oslabele sorodnike oziroma osebe, ki ste jim blizu – kontakt z njimi naj bo le na zadostni razdalji in z uporabo maske.

Lep pozdrav in lepo sodelovanje še naprej želiva Marjan Škvorc in Stanko Bezjak